Kurumsal

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYIN

WhatsApp Hattımız

0533 968 82 09

hare

Kalitenin Adı

HARE ALÜMİNYUM

Değerli Müşterilerimiz;

Hare Alüminyum, bilgi birikimi ve sektördeki tecrübesiyle 2014 yılından bu güne Avcılar/İstanbul’da Alüminyum Kapak ve Ray Sistemleri üzerine her geçen gün daha da büyüyerek üretimine devam etmektedir.

Geçmişteki deneyimlerinin üzerine her geçen gün yenilenen teknolojiyi de takip ederek ve bu teknolojiyi imalat birimlerinde uygulayarak sektörün öncü kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır. Her geçen gün küçük ve büyük projelerde hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeyerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Üretimde Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. Kalitede benimsediğimiz toplam kalite anlayışımızın unsurları arasında muhtemel hataları önleyicilik, tam katılımcılık, personelin düzenli ve sürekli eğitimi, tedarikçilerle iş birliği müşteri memnuniyeti ve çevreye saygı firmamızın vazgeçilmez kuralları arasında yer alır.

Standartlara uygun şekilde yeniden yapılanmaya ve yatırımlara hız verme aşamasındaki Hare Alüminyum’a gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür eder, sizlere bugünkü gibi gelecekte de hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı ifade etmek isteriz.

Güvenilir

Sağlam

Ekonomik

ERGONOMİK

EKONOMİK

ZAMANINDA TESLİM

× Bize Yazın